Aktualności

Przetwornice częstotliwości serii FR-E700 z wbudowanym portem Ethernet

Od teraz można łączyć się z falownikiem bezpośrednio! Prezentujemy falownik FR-E700-ENE, który posiada wbudowany interfejs sieciowy.

Więcej
Wymień przestarzałe serwonapędy MR-J2 na serię MR-J4

Czas na zmianę! Generacja MR-J2 dobiega końca. Seria nie jest już produkowana, niebawem dostępna będzie wyłącznie na rynku wtórnym. Wymień przestarzałe serwonapędy serii MR-J2 na aktualną serię MR-J4!

Więcej
Ważne – Zmiana numeru konta

Szanowni Państwo, dniem 28.03.2017r. nastąpiła zmiana numeru konta bankowego BHP. Prosimy o jego aktualizację na nowe konto w Alior Bank.

Więcej
Targi Automaticon 2017

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Mitsubishi Electric na targach Automaticon, które odbędą się w dniach 14-17 marca 2017 w WARSZAWSKIM CENTRUM EXPO XXI.

Więcej
Mitsubishi Electric na targach Automaticon 2016

Jak co roku Mitsubishi Electric podczas targów Automaticon 2016 w dniach 1-4 marca zademonstruje najnowsze rozwiązania dla automatyki przemysłowej.

Więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies