O nas

O firmie

Firma PG SYSTEMS rozpoczęła działalność w 1999 roku. Od samego początku realizujemy projekty przemysłowe z zakresu inżynierii elektrycznej, automatyki przemysłowej i robotyki.

We wszystkich naszych projektach kierujemy się dbałością o najdrobniejsze nawet szczegóły. Zależy nam na ciągłym usprawnianiu jakości naszych realizacji. Cały czas chcemy podnosić jakość naszej pracy, a przez to nadążyć za rosnącymi oczekiwaniami Klientów i użytkowników końcowych.

Wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości produkty. Posiadamy doświadczenie i wiedzę w programowaniu sterowników PLC a w naszych realizacjach i projektach stosujemy najlepsze, dostępne na rynku elementy układów sterowania.

Nasze usługi

Zajmujemy się szerokim aspektem automatyki przemysłowej: budową maszyn i urządzeń, projektowaniem systemów sterowania, modernizacją układów sterowania, programowaniem sterowników PLC, wizualizacją HMI i SCADA, i prefabrykacją szaf sterowniczych.

Jesteśmy autoryzowanym Dystrybutorem automatyki Mitsubishi Electric, a także Partnerem w dystrybucji automatyki TURCK i BANNER ENGINEERING

Proponujemy nowatorskie rozwiązania z wykorzystaniem produktów automatyki przemysłowej Mistubishi Electric, w tym Platformy iQ.
Platforma iQ to  wyjątkowo oszczędne, wydajne  rozwiązanie sterowania maszyn i urządzeń firmy Mitsubishi Electric .
Świadczymy usługi, projektujemy i programujemy systemy sterowania, maszyny i urządzenia korzystając również z rozwiązań innych producentów np. SIEMENS, OMRON .

Co jeszcze?

Całość naszej oferty uzupełniają: remonty i naprawa maszyn, konserwacje i modernizacje maszyn lub ich systemów sterowania, doradztwo oraz dystrybucja sprzętu elektronicznego.

Chcąc dostarczać naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania, zatrudniamy wyłącznie najwyższej klasy fachowców. Nasi pracownicy posiadają nie tylko gruntowną wiedzę, ale przede wszystkim ogromne doświadczenie zawodowe. Łączą w sobie wysokie kwalifikacje z dbałością o dobre relacje z klientem.

Nasza firma mieści się w Sulejówku pod Warszawą. Prowadzimy jednak projekty dla klientów z całej Polski. Zależy nam na tym, aby cały czas nawiązywać współpracę z nowymi odbiorcami, którym moglibyśmy służyć radą oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu automatyki przemysłowej.

Najlepszą rekomendacją naszej firmy są pozytywne opinie naszych kontrahentów oraz certyfikat „Rzetelna Firma”.

Od roku 2010 jesteśmy certifikowanym partnerem
programu Rzetelna Firma

Dystrybucja automatyki

Mitsubishi Electric
Turck
Banner
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies