O nas

O firmie

Firma PG SYSTEMS rozpoczęło działalność w 1999 roku. Od samego początku realizujemy projekty przemysłowe z zakresu inżynierii elektrycznej, automatyki przemysłowej i robotyki.

We wszystkich naszych projektach kierujemy się dbałością o najdrobniejsze nawet szczegóły. Zależy nam na ciągłym usprawnianiu jakości naszych realizacji. Przez wiele lat działalności na polskim rynku udało nam się wypracować pozycję lidera w swojej branży. Cały czas chcemy podnosić jakość naszej pracy, a przez to nadążyć za rosnącymi oczekiwaniami współczesnych konsumentów.

Wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości produkty. Posiadamy najnowsze oprogramowanie sterowników PLC oraz najlepsze dostępne na rynku układy sterowania.

Nasze usługi

Z dobrym skutkiem zajmujemy się budową maszyn, modernizacją układów sterowania, wdrażaniem systemu transferu palet i produkcją szaf sterowniczych.

Zapewniamy naszym kontrahentom dystrybucję automatyki Mitsubishi Electric, a także dystrybucję automatyki TURCK. Proponujemy nowatorskie rozwiązania z wykorzystaniem Platformy iQ. Platforma iQ to rozwiązanie wyjątkowo oszczędne, wydajne i nowatorskie autorstwa firmy Mitsubishi Electric.

Proponujemy wiele innych systemów i urządzeń. Projektujemy systemy sterowania, maszyny i urządzenia, systemy identyfikacji RFID. Wykonujemy maszyny i urządzenia, takie choćby jak: systemy transferu palet, paletyzery, manipulatory XYZ, automatyczny podajnik detali, maszyny do cięcia cegieł na płytki, urządzenia do wciskania uszczelek, zrobotyzowane stanowiska, transportery, obrotniki detali oraz urządzenia zapewniające automatyczny przeładunek.

Co jeszcze?

Całość naszej oferty uzupełniają: remonty i naprawa maszyn, konserwacje i modernizacje maszyn lub ich systemów sterowania, doradztwo oraz dystrybucja sprzętu elektronicznego.

Chcąc dostarczać naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania, zatrudniamy wyłącznie najwyższej klasy fachowców. Nasi pracownicy posiadają nie tylko gruntowną wiedzę, ale przede wszystkim ogromne doświadczenie zawodowe. Łączą w sobie wysokie kwalifikacje z dbałością o dobre relacje z klientem.

Nasza firma mieści się w Sulejówku pod Warszawą. Prowadzimy jednak projekty dla klientów z całej Polski. Zależy nam na tym, aby cały czas nawiązywać współpracę z nowymi odbiorcami, którym moglibyśmy służyć radą oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu automatyki przemysłowej.

Najlepszą rekomendacją naszej firmy są pozytywne opinie naszych kontrahentów oraz certyfikat „Rzetelna Firma”.

Od roku 2010 jesteśmy certifikowanym partnerem
programu Rzetelna Firma
Współpracujemy z najlepszymi

Dystrybucja automatyki

Mitsubishi Electric
Turck
Banner
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies