Usługi serwisowe

Naprawa

Awarie maszyn produkcyjnych zdarzają się w pracy niestety dosyć często. Najczęściej wynikają one z błędów pracownika. Chodzi tutaj zarówno o niewłaściwe użytkowanie, jak i nadmierne eksploatowanie urządzenia. Innymi przyczynami awarii są: wady fabryczne maszyny oraz stosunkowo szybkie zużywanie się poszczególnych części. Czasami zdarza się jednak, że mimo zachowania najwyższych standardów oraz dbałości o najdrobniejsze szczegóły coś ulegnie usterce. Powstają wówczas przestoje w pracy, co frustruje nie tylko pracownika, ale i pracodawcę. Co gorsza naprawa maszyny może trwać nawet kilka dni.

Nie ma sprawdzonego sposobu na uniknięcie awarii, jednakże regularne przeglądy maszyny minimalizują ryzyko pojawienia się poważnego defektu, wydłużają żywotność, a także poprawiają komfort i bezpieczeństwo pracy.

Decydując się już na naprawę warto skorzystać z oferty doświadczonej firmy jak PG Systems. Od wielu już lat zajmujemy się naprawą oraz konserwacją maszyn produkcyjnych. Oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim fachowe doradztwo i krótki termin realizacji.

Należy pamiętać o tym, że naprawa maszyn jest czasem nieekonomiczna. Nasza firma pomoże zatem Państwu zestawić koszty naprawy z kosztami zakupu nowego sprzętu. Zadowolenie klienta jest dla nas bowiem sprawą nadrzędną, dlatego staramy się realizować nasze usługi w sposób rzetelny, uczciwy, a przede wszystkim zgodny z etyką biznesową.

Przeglądy

Obecnie coraz większy nacisk kładzie się na jakość obsługi klienta. W dalszym ciągu kluczowe znacznie ma jednak jakość samej produkcji. Firmy starają się całkowicie wyeliminować straty oraz braki produkcyjne. Każdy, nawet najlepszy, produkt kiedyś się jednak definitywnie popsuje. Aby jednak zapewnić maszynom dłuższą żywotność, konieczne są regularne przeglądy. Pozwalają one nie tylko konserwować urządzenia, ale wcześnie wykrywać wszelkie oznaki nieprawidłowego funkcjonowania. Z tego właśnie powodu firma PG Systems świadczy właśnie takie usługi dla swoich partnerów biznesowych. Dysponujemy nie tylko najnowocześniejszymi urządzeniami diagnostyczno – analitycznymi, ale zatrudniamy przede wszystkim wysokiej klasy fachowców, którzy pomogą od razu wykryć wszelkie nieprawidłowości.

Regularne przeglądy maszyn mają, wbrew pozorom, również ekonomiczne uzasadnienie. Zapewniają większą żywotność maszyny, a tym samym pomagają unikać przestojów w pracy. Opóźniają dodatkowo konieczność renowacji bądź wymiany maszyny. Oczywistym jest, że są to znacznie większe koszty niż te, związane z przeglądem.

Przeglądy gwarantują również lepszą pracę maszyny, a tym samym przyczyniają się do utrzymania wysokiej jakości produktów. Są również istotne ze względu na bezpieczeństwo pracy. Wadliwe maszyny mogą być przyczyną wielu tragedii w zakładach produkcyjnych.

Widać zatem wyraźnie, że systematyczne przeglądy są niezwykle ważne, a ich przeprowadzanie pozwala uniknąć wielu kłopotów.

Montaż

Niestety w dalszym ciągu funkcjonują, również na polskim rynku, firmy nieodpowiedzialne społecznie, dla których nadrzędną sprawą jest wyłącznie zysk. Firma PG Systems absolutnie nie zgadza się z takim podejściem, wobec czego stara się dostarczać najwyższej jakości rozwiązania. W swoich działaniach skupiamy się również na odpowiedzialności za środowisko naturalne oraz dbałości o satysfakcję naszych partnerów oraz pracowników. Jesteśmy dystrybutorem produktów najlepszych światowych marek.

Naszymi dostawcami są takie firmy jak: Moeller Electric, Schneider Electric, Endress+Hausner, Eaton, Wieland Electric, Shrack, Legrand, OMRON oraz Mitsubishi Electric. Chcemy jednak świadczyć kompleksowe usługi, które w pełni wpasują się w oczekiwania naszych odbiorców. Dlatego właśnie realizujemy komplementarnie usługi serwisowe: montaż, przegląd oraz naprawę. Wierzymy, że pomoże to nie tylko zaspokajać w pełni Państwa potrzeby, ale przede wszystkim budować trwałe i solidne relacje biznesowe, oparte na wzajemnych korzyściach.

Zadowolenie klienta jest naszym nadrzędnym celem. Z tego też powodu zatrudniamy wyłącznie doświadczonych oraz wysoce wykwalifikowanych pracowników, którzy odznaczają się dobrym kontaktem z klientem. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że jakość wyraża się również poprzez czas oraz sposób obsługi swoich kontrahentów. Staramy się zatem również w tej kwestii zostać liderem na polskim rynku.

 

Skontaktuj się z nami